• Detail firmy

Zdeňka Zendulková

Základní popis

Specializujeme se na svatební dorty, netradiční dorty, narozeninové dorty, dorty pro křtiny či jiné dorty pro slavnostní příležitosti.

Adresa

Nový Malín 50
788 03 Nový Malín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16635256

Výrobky, činnosti

Cukrářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 241 254
E-mail: karamel@unicovsko.cz
WWW: www.karamel.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Zendulková - Majitel

Mobil: +420 732 349 093

Jaroslav Zendulka

Telefon: +420 603 531 212
Další firmy v oboru

PEKÁRNA CROCUS s.r.o.

Naše pekárna v Brně nabízí ruční výrobu čerstvého pečiva, cukrářských výrobků a lahůdek, které dodáváme rovněž do firem. Máme síť 24 prodejen v centru města i ve všech ostatních městských částech, najdete nás v nákupních centrech, areálech nemocnic apod. Našich 150 zaměstnanců se stará o to, aby zákazník dostal denně čerstvé pečivo v té nejvyšší kvalitě. Spokojený zákazník je pro nás prioritou!

PEROS s.r.o.

Jsme soukromá firma, zabývající se výrobou pečiva všeho druhu, od roku 1993. Máme velké zkušenosti s výrobou i na zakázku. Dodáváme pečivo do okruhu 50 km od sídla firmy. Dodáváme vlastní pečivo i zařízením typu školky, nemocnice, domovy důchodců. Máme dvě vlastní prodejny ve Slavonicích.

Renata Bartůňková – Galerie čokolády

Specializuji se na ruční tvorbu napodobenin čokolády, čokoládových, marcipánových a jiných sladkostí a dobrot. Vyrábím šperky, magnetky, plyšové dárky a mnoho dalších dárkových předmětů. Vyvíjím kreativní sady pro děti a vedu kreativní kurzy pro děti i dospělé.