• Detail firmy

Zdeňka Purkrtová

Základní popis

Internetový obchod zaměřený na výrobu a prodej svatebních panenek na auto nevěsty. Svatební panenky můžete zakoupit v různých barvách. Ceny od 790,-kč.

Adresa

Říjnová 489/17
182 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76396819

Výrobky, činnosti

Svatební panenky

Kontaktní údaje

E-mail: svatebnipanenky@email.cz
WWW: www.svatebnipanenky.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Purkrtová - Majitel

Telefon: +420 604 792 787
E-mail: svatebnipanenky@email.cz
Další firmy v oboru

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

Jaroslav Kindl - ANTIK

Zabýváme se výkupem a prodejem starožitností, mincí, investičního zlata nebo nemovitostí. Poskytujeme také odborné odhady. Zajišťujeme prodej a výkup stavebních či úklidových strojů a jejich pronájem. Nabízíme služby v oblasti vymáhání pohledávek.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.