• Detail firmy

Zdenka Procházková

Základní popis

Poskytuji účetní a daňové služby - přiznání k daním z příjmu, silniční daň, DPH, závislá činnost pro FÚ, výkazy SP, ZP

Adresa

9. května 76
278 01 Zeměchy

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  17044928

Výrobky, činnosti

Účetní služby

Kontaktní údaje

E-mail: zd.proch@email.cz
WWW: www.zdenka-ucetni.cz

Kontaktní osoba

Zdenka Procházková - Majitel

Mobil: +420 603 585 498
Další firmy v oboru

APALUCHA, s.r.o.

Zabýváme se vedením účetnictví a zpracováním daňových příznání pro firmy i jednotlivce. Zpracujeme pro Vás přehledy pro zdravotní pojišťovny a úřady státní správy, věnujeme se i externímu zpracování mezd a kompletní účetní agendy. Vedeme účetnictví firmám v oblasti Kutná Hora, Kolín, Čáslav, Uhlířské Janovice a okolí.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.