• Detail firmy

Zdeňka Polčanová

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy a zpracování daňových přiznání. Poskytování účetního poradenství.

Adresa

Sládkova 624/6
268 01 Hořovice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75966697

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: z.polcanova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Polčanová - Majitel

Mobil: 605 524 502
Další firmy v oboru

KJ účetnictví a daně s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví pro fyzické a právnické osoby, včetně neziskových organizací. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdovou a personální agendu, zpracování daňových přiznání, účetní závěrky, rekonstrukce účetnictví a další služby, které s účetnictvím souvisí, jako je např. inventarizace majetku, zastupování klientů na úřadech či poradenství.

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

pobaltí.cz economica s.r.o.

Specializujeme se na účetní poradenství a vedení účetnictví. Zpracováváme daňová přiznání pro fyzické i právnické osoby, zajišťujeme výpočty mezd a vedení personalistiky. Našim klientům nabízíme zastupování na úřadech.