• Detail firmy

Truhlářství Zdeňka Pojslová

Základní popis

Dřevěné schodiště ,zábradlí , balkony , profilovaná prkna i sloupky - výroba na zakázku.

Adresa

Budovatelská 1084
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74299344

Výrobky, činnosti

Dřevěné schodiště ,zábradlí , balkony .

Dřevěné schodiště ,zábradlí , balkony , profilovaná prkna i sloupky - výroba na zakázku.

Kontaktní osoba

Karel Pojsl - Majitel

Mobil: +420 606 562 100

Zařazení v katalogu

Pobočky

Truhlářství Karel Pojsl
Budovatelská 1084
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Jan Bastl

Zabýváme se prodejem oken, dveří a příslušenství. Dodáváme okna plastová, dřevěná eurookna, střešní okna, vchodové a interiérové dveře, stínící techniku včetně zajištění servisu. Dále vyrábíme dřevěné šindele - štípané i řezané, které se používají převážně jako obklady interiérů či exteriérů. Šindele nabízíme v různých délkách a tvarech. V našem sortimentu naleznete rovněž půdní schody.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!