• Detail firmy

Zdenka Nešporová

Základní popis

Prodej, návrh a potisk samolepicích PRINT etiket. PRINT etikety jsou dobrým řešením jak se vypořádat s povinnými údaji na zboží dle nařízení EU č. 116

Adresa

Böhmova 15
621 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03067131
DIČ:  CZ6056191548

Výrobky, činnosti

Samolepicí etikety

Kontaktní údaje

E-mail: info@etopa.cz
WWW: www.etopa.cz

Kontaktní osoba

. Nešpor

Telefon: +420 777 744 363

Zdenka Nešporová - Jednatel

Další firmy v oboru

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

PaPA CZ s.r.o.

Zabýváme se činností v oblasti reklamy a výstavnictví na českém i zahraničním trhu. Nabízíme grafické řešení expozic, typové expozice, atypickou výrobu a autodopravu expozic.

Lubor Dubšík

Naše společnost je 2. největším zpracovatelem PVC v České republice. Specializujme se na výrobu kvalitních autoplachet a krycích plachet na zakázku. Novou plachtu Vám vyrobíme do osmi hodin a poškozenou opravíme na počkání. Součástí poskytovaných služeb je zhotovení reklamního potisku na autoplachty a krycí plachty. Pro více informací navštivte naše webové stránky.