• Detail firmy

Zdeňka Kavalová

Základní popis

Pořádání astrologických kurzů. Nabídka výkladu horoskopů.

Adresa

Vlachova 1510/10
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14861127
DIČ:  CZ525503095

Výrobky, činnosti

Astrologické kurzy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 871 734
E-mail: taurus@kavalle.cz
WWW: www.kavalle.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Kavalová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Jan Polter

Zajišťujeme výcvik řidičů skupiny B, AM, A1 a A2, dále pak školení řidičů referentských vozidel a rekondiční jízdy. Teoretická výuka probíhá v Praze 8 - Bohnicích, praktická část na cvičišti a jízdy po celé Praze. Výcvik si můžete domluvit i na víkend. Naše autoškola má velkou úspěšnost při závěrečných zkouškách. Připravíme i Vás k jejich perfektnímu zvládnutí. Neváhejte se na nás obrátit.