• Detail firmy

Zdeněk Zegermacher

Základní popis

Provádění zateplování a úprav fasád, malířských, lakýrnických i natěračských prací či míchání barev. Provádění protipožárních nátěrů.

Adresa

Domanín 105
379 01 Domanín

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12930407

Výrobky, činnosti

Provádění zateplování a úprav fasád, malířských

Provádění zateplování a úprav fasád, malířských, lakýrnických i natěračských prací či míchání barev. Provádění protipožárních nátěrů.

Kontaktní údaje

E-mail: zegermacher@treb.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Zegermacher - Majitel

Mobil: 602 272 523
Další firmy v oboru

EkoRop - Petr Janeček

Zabezpečujeme čištění a revize nádrží, jímek a lapolů. Jsme pověřenou osobou Ministerstva životního prostředí a pokrýváme celou oblast jižních Čech a Moravy.

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.