• Detail firmy

Zdeněk Zach

Základní popis

Nabízíme Vám veškeré podlahové krytiny PVC, plovoucí vinylové a laminátové podlahy a koberce růcných rozměrů. Řadu dalších doplňků jako jsou lišty přechodové, soklové. Dále nabízíme dveře se zarubní. Provozujem také e-shop.

Adresa

Čejč 36
696 14 Čejč

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74523414
Rok založení:  2003
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podlahářství

Práce pokládka koberců, PVC, vinylovích podlah, plovoucích laminátových podlah, dřevěných plovoucích podlah, vyrovnávání podkladů, atd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 458 914
E-mail: obchod@podlahyhodonin.cz
E-mail: info@podlahyhodonin.cz
E-mail: podlahypro@seznam.cz
WWW: www.podlahyhodonin.cz
E-shop: www.vyberpodlahu.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Zach - Majitel

Mobil: +420 722 458 914
E-mail: info@podlahyhodonin.cz
Skype: studiofleer
Další firmy v oboru

D.O.S.P., v.o.s.

Specializujeme se na zakázkové stolařské práce od návrhu, výroby až po montáž. Zajišťujeme výrobu, opravy a montáž oken a dveří, výrobu a montáž dřevěných schodišť, výrobu masivního nábytku, montáže dřevěných obkladů, renovace starého nábytku, stavbu zahradních altánů a domů včetně dřevěných pergol.

KNOCK-OUT s.r.o. výrobky z recyklované pryže

Zabýváme se výrobou a prodejem sportovně - společenských her "Ruských kuželek a rekreačních kuželkářských drah" z recyklované pryže. Produkty jsou vyrobeny z tvrzené recyklované pryže, jsou nezávadné a opatřené atesty SZL. Hry jsou tradiční, pohybové, prostorově nenáročné. Ostatní výrobky z recyklované pryže mají široké využití pro sport, zábavu, do průmyslu i jako izolační rohože pod zvířata.

DIAMANT AK s.r.o.

Předmětem naší činností je zakázková výroba rohoží a čistících zón v rozměrech dle požadavků zákazníka. Nabízíme vstupní rohože hliníkové, z pryže, textilní, textilní rohože CORAL od společnosti FORBO, s logem, rámy a lemovky, doplňky k rohožím. Po dohodě provádíme montáže. Nabízené hliníkové čistící zóny splňují vysoké estetické a funkční nároky. Jsme tu pro Vás.