• Detail firmy

Zdeněk Urban

Základní popis

Provádíme rekonstrukce budov,nové stavby menšího rozsahu,zednické práce všeho druhu, rekonstrukce panelákového jádra, obklady a dlažby, sádrokarton, fasády, zateplování atd. Tel:+420723187906 Zdenek.H.Urban@seznam.cz http://www.zednictvi-urban.cz

Adresa

Čs.Odbojářů 918
357 35 Chodov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13850814
DIČ:  CZ5706090885

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce budov

- nové stavby menšího rozsahu, zednické práce všeho druhu, rekonstrukce panelákového jádra, obklady a dlažby, sádrokarton, fasády, zateplování atd.

Kontaktní údaje

E-mail: Zdenek.H.Urban@seznam.cz
WWW: www.zednictvi-urban.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Urban - Majitel

Mobil: +420 723 187 906
E-mail: Zdenek.H.Urban@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Jiří Choutka

Zabýváme se kompletními realizacemi nových a rekonstrukcí stávajících šikmých a plochých střech. Provádíme montáž střešních oken, zateplování střech či nadkrokevní izolace a zateplování rodinných domů. Vyrábíme krovy, dřevostavby, pergoly, přístřešky a stání pro auta. Dále vyrábíme lisované vazníky. Jsme v systému Zelená úsporám.

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.