• Detail firmy

Zdeněk Toman

Základní popis

Vyrábíme krovy, tesařské konstrukce, vazby, střechy. Provádíme montáž klempířských výrobků, zednické práce, montáž oken, lité podlahy, izolace střech, montáže sádrokartonů. Prodáváme střešní krytiny, klempířské výrobky, tepelné izolace, střešní okna.

Adresa

Letovice-Meziříčko 61
679 61 Letovice

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46246525
DIČ:  CZ6512010505

Výrobky, činnosti

Vyrábíme krovy, tesařské konstrukce, vazby,

střechy. Provádíme montáž klempířských výrobků, zednické práce, montáž oken, lité podlahy, izolace střech,montáže sádrokartonů.

Kontaktní údaje

E-mail: toman.tesarstvi@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Toman - Majitel

Mobil: 605 883 287
Další firmy v oboru

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.

Josef Daněk - výroba nábytku a interiérů

Specializujeme se na vizualizace a návrhy interiérů. Zajišťujeme truhlářskou výrobu. Vyrobíme jakýkoliv kus nábytku nebo kompletní sestavu na zakázku.

DiS. Jan Dohnal - restaurování nábytku

Věnuji se restaurování a renovaci starého nábytku a umělecko-řemeslnému zpracování dřeva. Zabývám se volnou řezbou i zakázkovým řezbářstvím. Ve spolupráci s truhlářskou dílnou vyrábíme rovněž nábytek na míru, dřevěné pergoly a altány.