• Detail firmy

Zdeněk Tancibudek,DiS.

Základní popis

Odborné poradenství - návrhy interierů, exterierů a designu provozního zařízení. Poradíme i v obchodních, organizačních a provozních záležitostech.

Adresa

Lidická 843/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12579491

Výrobky, činnosti

Gastronomie od A-Z, odborné poradenství

Poradenská a konzultační činnost. Návrhy interiérů, exteriérů a designu. Poradíme v obchodních, organizačních a provozních záležitostech.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 283 212
E-mail: tan-zt@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/tan-zt

Kontaktní osoba

Zdenek Tancibudek, DiS. - Majitel

Další firmy v oboru

ANGLICKÝ STYL s.r.o.

Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb, ornamentální kamenné mozaiky, sanitární keramiky a dalších doplňků zejména v retro anglickém stylu. Poskytujeme také 3D vizualizace a realizace interiérů.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.