• Detail firmy

Zdeněk Synáč

Základní popis

Provádím veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Nabízím montáže střešních oken Velux a Fakro, opravy stávajících krovů.

Adresa

Svojkovice 9
338 22 Svojkovice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66340241

Výrobky, činnosti

Klempířské a pokrývačské práce

Kontaktní údaje

E-mail: zdsynac@centrum.cz
WWW: www.pokryvacstvi-synac.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Synáč - Majitel

Mobil: +420 775 351 181
Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.