• Detail firmy

Zdeněk Švejdar

Základní popis

Nabídka ubytování v penzionu. K dispozici je 57 lůžek. Prostory jsou vhodné pro obchodní jednání, rodinné oslavy, firemní večírky, semináře, svatby.

Adresa

Mattoniho nábřeží 1193
360 01 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15708322

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 228 135
E-mail: hubertus.kv@c-mail.cz
WWW: www.pensionhubertus.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Švejdar - Majitel

Švejdarová . - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Vokáč - Keltská středověká krčma Avalon

Provozujeme středověkou restauraci, penzion a vinný sklípek ve Valticích. Nabízíme kvalitní a čerstvé jídlo z keltské a středověké kuchyně.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.