• Detail firmy

Zdeněk Švehla

Základní popis

Montáže a dodávka fotovoltaických a solárních systémů. Nabídka elektroinstalačních prací, měření a regulace. Opravy spotřebičů.

Adresa

Viničné Šumice 368
664 06 Viničné Šumice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12998761

Výrobky, činnosti

fotovoltaika,solární syst.,...

fotovoltaické systémy, solární syystémy, M a R, podlahové el. vytápění,...

Kontaktní údaje

Mobil: 774 128 559
E-mail: zdeneksvehla@centrum.cz
WWW: www.zs-mar.zdenek.info
Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.