• Detail firmy

Zdeněk Švábenský

Základní popis

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce. Voda, topení a plyn jsou naše hlavní obory. Provádíme rekonstrukce koupelen a bytových jader. Dále pak provádíme montáže chlazení a klimatizací včetně dodávky. Máme zkušený tým odborníků.

Adresa

Arménská 508/15
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66590205

Výrobky, činnosti

instalatérské, topenářské a plynařské práce

Kontaktní osoba

Zdeněk Švábenský - Majitel

Mobil: 777 156 633
E-mail: svabenskyinstalo@seznam.cz
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.