• Detail firmy

Zdeněk Šuntil

Základní popis

Provádíme instalatérské i topenářské práce a montáže solárních systému či podlahového vytápění včetně dodávky materiálu.

Adresa

Zahradní 1510
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75835908

Výrobky, činnosti

Provádíme instalatérské i topenářské práce

Provádíme instalatérské i topenářské práce a montáže solárních systému či podlahového vytápění včetně dodávky materiálu.

Kontaktní údaje

E-mail: suntilx84@centrum.cz
E-mail: suntil@topaqua.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šuntil - Majitel

Mobil: 773 169 105
E-mail: suntil@topaqua.cz

Řezníček . - Jednatel

Mobil: 606 731 631
Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.