• Detail firmy

Zdeněk Štoček

Základní popis

Provádění truhlářských, pilařských i tesařských prací. Výroba podlahových mřížek či skříněk automatů. Prodej briket a sušení řeziva.

Adresa

Svojkov 12
471 52 Svojkov

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63169967

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 753 174
E-mail: z.stocek@centrum.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Stoček

Mobil: +420 776 745 233

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milan Fojt

Již téměř 15 let zajišťujeme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Realizujeme rekonstrukce a nátěry střech, montujeme nové střešní krytiny. Provádíme výškové práce pomocí horolezecké techniky. Působíme především v regionech: Liberec, Semily, Turnov a Jablonec nad Nisou.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.