• Detail firmy

Zdeněk Špidla

Základní popis

WWW.ROZSVITSNAMI.CZ je internetový obchod zabývající se prodejem svítidel a osvětlení nejen pro Váš domov.

Adresa

B. Šmerala 806/4
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76646165
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Svítidla

WWW.ROZSVITSNAMI.CZ je internetový obchod zabývající se prodejem svítidel a osvětlení nejen pro Váš domov. Nabízíme svítidla a osvětlení renomovaných výrobců OPPLE, LUCIDE, FULGUR, PANLUX, RENDL a OMS.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rozsvitsnami.cz
WWW: www.rozsvitsnami.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Špidla - Majitel

Mobil: +42077 560 970 2 
E-mail: info@rozsvitsnami.cz
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

NEWTON - LED Technology s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, distribuci a prodej LED systémů. V naší nabídce naleznete LED žárovky, trubice, tuby a mnoho dalšího. LED svítidla vyrábíme pro interiérové, veřejné nebo průmyslové využití.