• Detail firmy

Zdeněk Snášel

Základní popis

kamenické práce: - kuchyňské desky z kamene - terasové schodiště - opékací rošty na gril - umyvadlové desky - obložení krbů.

Adresa

Dělnická 751
749 01 Vítkov

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18991211

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 315 126
E-mail: kamenvitkov@seznam.cz
WWW: www.kamenvitkov.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Snášel - Majitel

Mobil: +420 602 773 793

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.