• Detail firmy

Zdeněk Skotnica

Základní popis

Provádíme ozvučení interiérů a exteriérů. Provádíme montáž zabezpečovacích a evakuačních zařízení - evakuační rozhlasy, elektronické zabezpečovací systémy. Opravujeme elektronická zařízení. Provádíme servis a revize elektronických zařízení.

Adresa

Erbenova 1181/12
735 06 Karviná - Nové Město

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73056979
DIČ:  CZ7307185072
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ozvučení interiérů a exteriérů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 421 392
E-mail: info@skomont.cz
WWW: www.skomont.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Skotnica - Majitel

Další firmy v oboru

Jan Vrbica

Zabýváme se revizemi elektra, hromosvodů, nářadí, spotřebičů, hromosvodů, ale i zařízení v objektech s nebezpečím výbuchu E2B. Provádíme opravy porevizních závad.

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.