• Detail firmy

Zdeněk Skála

Základní popis

Návrhy a realizace sadovnických úprav rodinných zahrad a zeleně firemních objektů. Údržba a péče o zeleň: sekání, vertikutace a hnojení trávníků, ošetření výsadeb, řezy dřevin.

Adresa

Frýdlantská 267
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67859445

Výrobky, činnosti

zeleň firemních objektů

Návrhy a realizace sadovnických úprav rodinných zahrad a zeleně firemních objektů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 023 554
E-mail: zdenek_skala@volny.cz
WWW: www.skala-zahrada.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Skála - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Centnas"

Naše firma byla založena v roce 1992. Nabízíme k prodeji směsí trav a semen. Máme zahradní centrum, které jsou umístěny všechny druhy květin, rostliny v květináčích a zahradní techniky. My charakterizovat moderní technologické zázemí. Naši potenciálních obchodních partnerů, nabízíme odborné poradenství, konkurenční ceny, a přátelské služby. Vítejte!

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

NITRIPRO, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na realizace zahrad, okrasných a koupacích jezírek (včetně biologické filtrace). Dodáváme altány, pergoly, zahradní domky či jiné dřevostavby a dřevěné doplňky určené pro zahrady. Zajišťujeme údržbu zeleně. Rovněž provádíme svařování fólií a plastů. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.