• Detail firmy

Zdeněk Šetina

Základní popis

Výroba a montáž kuchyní, vestavěných skříní, stolů, kancelářského nábytku, obložení stěn a stropů. Pokládka plovoucích podlah. Realizace vrat a dveří.

Adresa

Maršovice - Mstětice 15
257 56 Mstětice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87115603
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž kuchyní, vestavěných skříní, stolů

Výroba a montáž kuchyní, vestavěných skříní, stolů, kancelářského nábytku, obložení stěn a stropů. Pokládka plovoucích podlah. Realizace vrat a dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: 317 741 915
E-mail: zdenek.setina@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvi-setina.webgarden.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šetina - Majitel

Mobil: +420 739 080 821
Další firmy v oboru

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.