• Detail firmy

Zdeněk Seryn

Základní popis

Prodej stavebnicových pneumatických prvků a elektroprvků pro stavbu montážních, balicích a jednoúčelových strojů. Nabídka otočných pohonů, elektroniky.

Adresa

K. Čapka 603
569 43 Jevíčko

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67460810

Výrobky, činnosti

elektronika

Prodej stavebnicových pneumatických prvků a elektroprvků pro stavbu montážních, balicích a jednoúčelových strojů. Nabídka otočných pohonů, elektroniky

Kontaktní údaje

E-mail: automatizaceservis@jevicko.net
WWW: www.meto-fer.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Seryn - Jednatel

Mobil: 604 129 896
Další firmy v oboru

SPL System, s.r.o.

Dodáváme zařízení pro zpracování kabelů a elektrotechnickou výrobu. Poskytujeme služby pro výrobní firmy v elektrotechnickém průmyslu.

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.