• Detail firmy

Zdeněk Růžička

Základní popis

Naše firma nabízí rychlou dopravu po celé Evropě. Denně vytěžujeme malé i velké dodávky (přeprava od 2 do 8 palet) a jsme schopni zajistit také přepravu 28 lidí. Podle potřeby využíváme z vozového parku také osobní i terénní vozy nebo přívěsy.

Adresa

Sídliště pionýrů č.p. 136
411 45 Úštěk - Českolipské Předměstí

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74092537

Výrobky, činnosti

Mezinárodní doprava

Naše firma nabízí rychlou dopravu po celé Evropě. Denně vytěžujeme malé i velké dodávky (přeprava od 2 do 8 palet)

Kontaktní údaje

E-mail: inzipo@email.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Růžička - Jednatel

Telefon: 773 073 829
E-mail: inzipo@email.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

KOMEX trade s.r.o.

Společnost zajišťuje vnitrostátní a mezinárodní nákladní silniční dopravu. Specializujeme se na přepravu kontejnerů nákladními vozy. Rovněž provádíme přepravu dodávkovými vozidly. U nás možnost likvidace odpadu ze stavebních činností. Výkup kovového odpadů, barevných kovů. Ekologická likvidace autovraků, včetně odvozu zdarma. Prodej štěrku, kameniva, strusky a dalších. Více na našich www.