• Detail firmy

Zdeněk Rolko

Základní popis

Realizuji velkoplošné malby na zeď, portréty: černo-bílé i barevné, obrazy, reklamy na fasády, kreativní malování interiérů a dětských pokojů.

Adresa

E. Krásnohorské 33
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74614703
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Malby

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 968 322
Mobil: +420 724 822 755
E-mail: zdenek.rolko@seznam.cz
WWW: www.tapety-design.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Rolko

Mobil: +420 722 968 322
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

SC PROFESSIONAL s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem textilního zboží pro hotely, penziony, nemocnice, LDN a domovy seniorů, a to pro celou ČR. Našimi hlavními produkty jsou především pratelné prošívané přikrývky a polštáře, dále pak nepropustné ložní prádlo, absorpční podložky a bryndáky. Dodáváme vysoce kvalitní zboží, vše je vyrobeno V EU. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.