• Detail firmy

Zdeněk Rod

Základní popis

Provádíme pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Dále pak montáž ventilačních turbín Lomanco, pokládání asfatových a modifikovaných pásů.

Adresa

Jiráskova 226
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10316361

Výrobky, činnosti

Provádíme pokrývačské, klempířské i tesařské práce

Provádíme pokrývačské, klempířské i tesařské práce. Dále pak montáž ventilačních turbín Lomanco, pokládání asfatových a modifikovaných pásů, dodávka a montáž střešních oken včetně světlovodů.

Kontaktní údaje

E-mail: martin.dor@seznam.cz
WWW: www.strechy-rod.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Rod - Majitel

Telefon: +420 383 325 229
Mobil: +420 603 976 770
Další firmy v oboru

ŠVEC KAREL - Truhlářství

Zabýváme se truhlářskou výrobou na míru. Specializujeme se především na výrobu z masivu. Naším hlavním výrobním programem jsou masivní a kombinovaná schodiště. Dále vyrábíme dveře interiérové i vchodové, vrata, brány, zábradlí, terasy, balkony, lodžie, pergoly, altány, zahradní domky, nábytek. Používáme běžné i exotické dřevo. Pracujeme rovněž s dýhou a LTD materiálem. Garance 100% spokojenosti!

TESAŘSTVÍ - Martin Ludvík

Provádíme tesařské a stavebně truhlářské práce i na zakázku. Nabízíme výrobu a montáž krovů pro Jihočeský kraj. Jde o kompletní dodávku střešních systémů. Dále Vám zrealizujeme výrobu zahradních pergol a domků, garážových stání, dřevostaveb, dveří a schodů.

ALOIS ELHOTTA - FID

Nabízíme CNC zpracování - obrábění dřeva. Zajišťujeme sériovou i kusovou truhlářskou výrobu. Vyrábíme CNC schodišťové dílce,na základě námi zpracovaného návrhu. Schodišťové dílce jsou polotovarem určených k dalšímu zpracování realizačními firmami.