• Detail firmy

Zdeněk Richter - RMB alarmtechnik

Základní popis

Nabízíme poskytování komplexních služeb v oblasti komerční bezpečnosti: fyzická ostraha osob a objektů, prověřování bezpečnostních stavů objektů, pult centralizované ochrany (vlastní zásahová vozidla), převozy cenin a finančních hotovostí, apod.

Adresa

Olympijská 4 / 1904
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10149155

Výrobky, činnosti

Ostraha osob a objektů

- bezpečnostních stavů objektů, pult centralizované ochrany (vlastní zásahová vozidla), převozy cenin a finančních hotovostí, apod.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 354 505
Mobil: +420 777 700 391
E-mail: rmb@rmb-alarmtechnik.cz
WWW: www.rmb-alarmtechnik.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Richter - Majitel

Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.