• Detail firmy

Zdeněk Reiter

Základní popis

Společnost nabízí služby v oblasti pneuservisu, autodopravy i autoopravny.

Adresa

Urbáškova 146
685 01 Bučovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11488565
DIČ:  CZ5810120096
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní služby pro osobní, dodávkové, nákladní automobily, motocykly a zemědělské stroje, prodej, opravy, mytí, montáž pneu (i vlastních), vyvážení kol, secur Pneus (huštění plynem), poradenství, prodej celoprotektorů, ocelových a hliník. disků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 500 248

Kontaktní osoba

Zdeněk Reiter - Majitel

Další firmy v oboru

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.