• Detail firmy

Zdeněk Reiter

Základní popis

Společnost nabízí služby v oblasti pneuservisu, autodopravy i autoopravny.

Adresa

Urbáškova 146
685 01 Bučovice

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11488565
DIČ:  CZ5810120096
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní služby pro osobní, dodávkové, nákladní automobily, motocykly a zemědělské stroje, prodej, opravy, mytí, montáž pneu (i vlastních), vyvážení kol, secur Pneus (huštění plynem), poradenství, prodej celoprotektorů, ocelových a hliník. disků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 500 248

Kontaktní osoba

Zdeněk Reiter - Majitel

Další firmy v oboru

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.