• Detail firmy

Zdeněk Prokop

Základní popis

Kompletní elektroinstalace a rekonstrukce rodinných domů i bytových jednotek, průmyslová elektroinstalace, podlahové topení, vrata, brány.

Adresa

Masarykova 869
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69631352
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní elektroinstalace a rekonstrukce

Kontaktní údaje

Mobil: 606 111 777
WWW: www.zdeprokol.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Prokop - Majitel

Mobil: 608 444 717
E-mail: zdeprokol@raz-dva.cz
Další firmy v oboru

EMPORA s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti elektroinstalací v regionech střední Čechy, Praha a Jihočeský kraj. Provádíme elektroinstalace všeho druhu a revize elektro včetně hromosvodů.

FERRO OK s.r.o.

Naší specializací je výroba, prodej, montáže a servis nejrůznějších jeřábů a zdvihacích zařízení. Nabízíme mostové, portálové, otočné, dílenské jeřáby a jeřábové dráhy. Zabýváme se realizací ocelových konstrukcí stavebních a technologických. Zajišťujeme servis a revize jeřábů, kompletní montáže a rekonstrukce jeřábů. Dodáváme náhradní díly a jeřábové komponenty od renomovaných výrobců.

STAVITELSTVÍ KROUTIL s.r.o.

Realizujeme stavby na klíč. Nabízíme kompletní stavební práce při výstavbě nebo rekonstrukci pozemních staveb různého charakteru. Projektujeme a realizujeme půdní nástavby a vestavby. Zajišťujeme kompletní projektovou a stavební dokumentaci. Provádíme regenerace rodinných i panelových domů. Realizujeme sádrokartonové konstrukce. Pokládáme zámkové dlažby.