• Detail firmy

Zdeněk Příhoda

Základní popis

Nabídka autoklempířských služeb

Adresa

Březiny 187
405 02 Březiny - Děčín XXVII

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40211983

Výrobky, činnosti

Autoservis a pneuservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 524 624
Mobil: +420 602 420 698
Mobil: +420 602 465 377
E-mail: hoda@seznam.cz
WWW: www.autoservish-p.webnode.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

Autoservis TOP s.r.o.

Poskytujeme komplexní klempířské a lakýrnické práce u různých druhů vozidel. Zajišťujeme leštění a voskování karoserie, výměnu autoskel, čištění interiérů vozidel, ruční mytí vozidel, kompletní vyřízení pojistných událostí, renovace autolaků, antikorozní nástřik a voskování dutin karosérie.