• Detail firmy

Zdeněk Prečan -zámečnictví

Základní popis

Vyrábím kovové regály, ploty, mříže, schody, zábradlí, vrata, brány a vozíky na popelnice. Provádím GO čerpadel a jízdních kol, instalatérské a topenářské práce. Stříhám plechy do 3 mm. -----------------------------------------------------------

Adresa

Masarykova 98
783 72 Velký Týnec

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73318477

Výrobky, činnosti

Vyrábím kovové regály, ploty, mříže, schody

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek.precan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Prečan - Majitel

Mobil: +420 739 338 403
E-mail: zdenek.precan@seznam.cz
Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.