• Detail firmy

Zdeněk Pluhař - Z+M

Základní popis

Výroba dekorativního i užitkového keramického zboží a interiéru i exteriéru

Adresa

Husinec-Výrov 7
383 01 Albrechtovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62507931

Výrobky, činnosti

Výroba

Výroba dekorativního i užitkového keramického zboží.

Kontaktní údaje

Telefon: 388 331 443
Mobil: 603 722 744
E-mail: pluharovi@keramic-art.cz
WWW: www.pluharovi.keramik-art.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Drunecký

Zabýváme se zasklíváním lodžií, zábradlí a balkonů systémy Thermalux, Optimi, AluVista či Aluverso. Vyrábíme hliníkové altány, přístřešky a pergoly, realizujeme zimní zahrady a jejich zasklení. Montujeme žaluzie a předokenní rolety. Dodáváme obrazové lišty v mnoha dekorech.

Jaroslav Effmert - Skelná huť

Zabýváme se zakázkovou výrobou foukaného skla. Naše skelná huť je zajímavá tím, že kromě výroby běžného sortimentu skla, nabízíme předvádění výroby skla pro veřejnost. Od září do listopadu a od února do června zapalujeme pec na sklo pro zájemce, kteří se chtějí se sklářským řemeslem seznámit blíže. Termín návštěvy si můžete zarezervovat na webových stránkách firmy. Těšíme se na Vás!

Keramika Z. Barták

Ruční výroba užitkové, dekorační a reklamní keramiky v přírodních odstínech. Vyrábíme džbány, konvice, misky, hrnečky, slánky, svícny a zvonečky. Vše tvoříme s láskou. Naším cílem je uspokojit každého zákazníka a zároveň splnit jakékoliv přání a zrealizovat ho. Ukážeme vám trošku tvořivosti i hravosti v podobě ručně vyráběných keramických výrobků.