• Detail firmy

Zdeněk Pilát - dlažby

Základní popis

Zabýváme se stavební činností, konkrétně pokládkou zámkové dlažby. Dále provádíme stavby oplocení a schodiště, výkopové práce, výkop elektro a plynových přípojek a dopravu materiálu automobilem Tatra T 815.

Adresa

Nebory 162
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12665711

Výrobky, činnosti

pokládka zámkové dlažby

Kontaktní údaje

E-mail: info@pilatdlazby.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Pilát - Majitel

Mobil: 777 114 081
E-mail: info@pilatdlazby.cz
WWW: www.pilatdlazby.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.