• Detail firmy

Zdeněk Pastuszek

Základní popis

Zabýváme se montáží, servisem a prodejem telekomunikační techniky. Provádíme instalace, revize telefonních a počítačových rozvodů. Montáž, servis a ohlášení pobočkových telefonních ústředen.

Adresa

Třída Družby 1106/25
735 06 Karviná - Nové Město

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62338617
DIČ:  CZ6409272188
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Telefonní ústředny Ostrava, Opava Krnov, Bruntál

Zabýváme se montáží, servisem a prodejem telefonních ústředen. Telefonní ústředny nabízíme pro firmy nebo pro soukromé rodinné domy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 450 163
E-mail: telmont@volny.cz
WWW: www.telmont.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Pastuszek - Majitel

Další firmy v oboru

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.

FROLA spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáž chladících a mrazících boxů, dodáváme rovněž chladírenské a mrazírenské dveře. Dále se zabýváme opláštěním průmyslových hal včetně výrobních prostorů. Zajistíme zpracování návrhů pro chladírenskou technologii, technickou pomoc při realizaci a odborné poradenství. Pro více informací navštivte naše webové stránky.