• Detail firmy

Zdeněk Pantlík

Základní popis

Nabízím drobné instalatérské, zednické, elektrikářské, malířské, úklidové a lakýrnické práce, servis a opravy PC. Provádím montáže žaluzií.

Adresa

V. Poláka 364
273 42 Stehelčeves

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  Zdeněk Pantlík
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérství

Kontaktní osoba

Zdeněk Pantlík - Majitel

Mobil: +420 731 177 763
E-mail: pracevrpaze.wbs@email.cz
WWW: www.pracevpraze.wbs.cz
Další firmy v oboru

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

TZB Kladno s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti technického zařízení budov (TZB), a to od návrhu a vypracování projektové dokumentace, přes technickou podporu, až po stavební dozor. Součástí služeb je i zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby. Činnost naši společnosti je zaměřena na zdravotechniku, rozvody plynu, kanalizace a vody, vytápění, větrání a vzduchotechniku, klimatizaci a chlazení, MaR.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.