• Detail firmy

Zdeněk Novák

Základní popis

Zabývám se výrobou zakázkového nábytku z lamina, dýhy či masivu. Provádím ložnice, obývací stěny a jiné bytové doplňky včetně zaměření,

Adresa

Horní Záhoří 98
398 18 Horní Záhoří

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87856093

Kontaktní údaje

E-mail: novak98@centrum.cz
WWW: www.truhlarstvi-zdeneknovak.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Novák - Majitel

Mobil: +420 736 639 612
Další firmy v oboru

Truhlářství - Švec Jiří

Truhlářskou výrobou se zabýváme již od roku 1992. Začínali jsme výrobou bytového nábytku. Díky technickému vybavení jsme začali přijímat i větší zakázky pro kanceláře, restaurace či hotely. Dnes můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní služby v oblasti truhlářské výroby, a to od bytového, kancelářského a zahradního nábytku, až po dveře, schodiště, venkovní terasy, pergoly apod.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.