• Detail firmy

Zdeněk Nikl

Základní popis

Výroba ze sklolaminátu. Auto doplňky (nárazníky, spojlery), venkovní nábytek, odpadní jímky, střešní krytiny, přepravní boxy pro koně a oprava různých již hotových výrobků.

Adresa

Ostrovská 9
360 10 Karlovy Vary

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71172271
DIČ:  CZ5404260697
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba ze sklolaminátu

- venkovní nábytek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 260 739
E-mail: laminoprodukt@seznam.cz
WWW: www.sklo-laminat.webnode.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Nikl - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AR Alternatory Rozruszniki s.c. Łukasz Gralicki Krzysztof Szoć

Firemní AR Alternátory Předkrmy sc spolupracuje s mnoha velkoobchody, autoservisů, dílen a dopravních společností a stavebnictví. Máme součástky pro malé automobily nebo velké budovy. Kromě toho naše kancelář je workshop, kde si můžete diagnostikovat nebo opravit v nejbližší době alternátorů a startérů.

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.