• Detail firmy

Zdeněk Mrštík

Základní popis

Nabízíme jednoduché montáže nastříkaných dílů, jejich zabalení materiálem ke konečné expedici dle požadavků zákazníka, ale i drobnou zámečnickou činnost, jako je výroba branek, vrat různých stojanů, rámů a menší sériové výroby.

Adresa

Hrádek 51
503 15 Hrádek

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47492091
DIČ:  CZ6806141826
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Prášková lakovna s ruční výrobou.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 472 620
WWW: www.praskova-lakovna.webnode.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Mrštík - Majitel

Další firmy v oboru

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

Jihočeská strojírenská s.r.o.

Zabýváme se strojírenskou výrobou a kovovýrobou. Mezi naše hlavní činnosti patří sériová výroba kovových součástek, rotační obrábění a soustružení. Naše součástky vyrábíme převážně do kávovarů a pro automobilový průmysl. Spolupracujeme s českými firmami, velkou část našeho obratu však tvoří export součástek do zahraničí, převážně do Švýcarska.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!