• Detail firmy

Zdeněk Mičík

Základní popis

Společnost provozuje stavební práce, jako jsou izolace, zateplení rekontrukce bytových jader, vodointalace a topení, tesařské práce a mnoho dalších.

Adresa

Chudčice 5
664 71 Chudčice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66283027
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stavební práce včetně dodávky materiálu, obkladačské a izolační práce, fasády, zateplení, rekontrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 140 980
E-mail: info@micik-stavby.cz
E-mail: stavitelstvims@seznam.cz
WWW: www.micik-stavby.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Mičík - Majitel

Mobil: +420 739 258 099
E-mail: stavitelstvims@seznam.cz
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.