• Detail firmy

Zdeněk Michejda

Základní popis

Internetový prodej počítačových her Playstation.

Adresa

Na Sioně 1101/4c
736 01 Bludovice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40351840
DIČ:  370-6310100071

Výrobky, činnosti

Prodej videoher

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 440 220
Mobil: +420 608 720 044
WWW: web.quick.cz/playst

Kontaktní osoba

Zdeněk Michejda - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

Slevárna zinku

Výroba přesných odlitků strojních součástí, klíčů, dekorativních a reklamních předmětů technologií odstředivého lití, která nahrazuje klasické obrábění či lití do klasických kovových forem. Tato metoda zaručuje rychlé zavedení do výroby, vysokou pevnost odlitků a především nízké náklady. Produktový katalog naleznete na našich webových stránkách.

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.