• Detail firmy

Zdeněk Matulík

Základní popis

Společnost poskytuje návrhy a vyrobu všech druhů stolařského a truhlářského nábytku a interiérových doplňků jak z masivu tak z lamina. Zdarma poradenství.

Adresa

Sportovní 815
763 62 Tlumačov

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12432571
DIČ:  CZ6106040149
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- navrhuje a vyrábí všechny druhy stolařského a truhlářského nábytku a interiérových doplňků jak z masivu tak z lamina. Zdarma poradenství.

Kontaktní osoba

Zdeněk Matulik - Majitel

Mobil: +420 774 447 557
E-mail: stolarstvimatulik@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jan Strouhal - podlahové centrum

Prodáváme a pokládáme podlahové krytiny - plovoucí podlahy, vinylové a korkové podlahy, koberce a PVC. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin, čištění koberců a čalouněného nábytku, renovaci parket a další služby. Naleznete nás nedaleko Jindřichova Hradce.

PODLAHY OCHOTNÝ

Naše rodinná firma s 20-ti letými zkušenostmi zajišťuje prodej a montáž podlahových krytin a podlahové chemie pro Prahu, Střední a Jižní Čechy.Nabízíme prodej a pokládku veškerých podlahových krytin. Zaměřujeme se na laminátové a dřevěné plovoucí podlahy, PVC, korky, antistatické podlahy a vinyl.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,