• Detail firmy

Zdeněk Matula 2

Základní popis

Provádíme montážní a demontážní práce, opravy a rekonstrukce v oblastech vodoinstalatérství, topenářství, plynoinstalatérsví a zámečnictví.

Adresa

Nosálovská 168/24
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46984658

Výrobky, činnosti

vodoinstalatérství, topenářství, plynoinstalatérsv

Kontaktní údaje

Telefon: 517 341 605
E-mail: vodo-top@vodo-top.cz
WWW: www.vodo-top.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Matula - Majitel

Mobil: 603 475 743
Další firmy v oboru

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábíme plynové, kondenzační či nástěnné plynové kotle, regulátory kotle, kaskádové kotelny, elektrokotle a systémy na odkouření. Dále nabízíme příslušenství - zásobníky teplé vody, sluneční kolektory, odkouření, detektor úniku CO nebo regulátory kotle. Poskytujeme bezplatné poradenství v oblasti úspor energií a paliv. Zabýváme se prodejem solárních sestav a zařízení Solartherm.

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.