• Detail firmy

Zdeněk Lesák

Základní popis

Rekonstrukce, opravy a úpravy interiérů bytů a rodinných domů. Specializujeme se na bytová jádra, koupelny a kuchyně. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru. Dále nabízíme podlahářské, instalatérské, topenářské práce, obklady a dlažby.

Adresa

Nad Týncem 1180/34
312 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63545152
DIČ:  CZ6801091165

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce, opravy a úpravy interiérů bytů

a rodinných domů. Specializujeme se na bytová jádra, koupelny a kuchyně. Vyrábíme kuchyně, vestavěné skříně a nábytek na míru.

Kontaktní údaje

E-mail: info@pro-byt.com
WWW: www.pro-byt.com

Kontaktní osoba

Zdeněk Lesák - Majitel

Mobil: 606 223 619
Další firmy v oboru

MARA design - interiér s.r.o.

Provozujeme interiérové studio. Nabízíme tvorbu 3D grafických návrhů včetně realizace. Prodáváme nábytek, tapety, látky a další bytové doplňky.

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.