• Detail firmy

Zdeněk Leflík

Základní popis

Nabízíme kompletní pneuservisní služby s možností uskladnění pneu. Autoservisní služby - mechanické, klempířské, lakýrnické.

Adresa

Zámecká 754/42a
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47942509

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

E-mail: rayton.64@seznam.cz
WWW: www.autoservisleflik.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Leflík - Majitel

Mobil: +420 603 841 379
Další firmy v oboru

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.