• Detail firmy

Zdeněk Laca

Základní popis

Montáž sádrokartonových příček a podhledů. Pokládka plovoucích podlah a poskytování elektromontážních prací.

Adresa

Podhorní 420/18
628 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86970836

Výrobky, činnosti

Montáž sádrokartonových příček a podhledů

Montáž sádrokartonových příček a podhledů. Pokládka plovoucích podlah a poskytování elektromontážních prací.

Kontaktní osoba

Zdeněk Laca - Jednatel

Mobil: +420 739 239 903
E-mail: zl11@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.

FRNKOSTAV CZ, s.r.o.

Nabízíme komplexní stavební a projekční činnost. Zajišťujeme výstavbu železobetonových monolitických konstrukcí a staveb, výstavbu a rekonstrukci bytových a rodinných domů, kompletní zednické práce, pokládku dlažeb a obkladů, stavbu a montáž krovů či rekonstrukce bytových jader. Věnujeme se také kompletní realizace fasád a zateplení budov.