• Detail firmy

Zdeněk Kubeš

Základní popis

Prodej domácích elektrospotřebičů. Provádění elektroinstalace a revizí, nabídka zabezpečovacích systémů a centrálních vysavačů.

Adresa

Hodonínská 99
696 03 Dubňany

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10578731
DIČ:  CZ6602121361

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 518 366 287
Mobil: +420 608 805 883
E-mail: elkubes@seznam.cz
WWW: elektro-kubes.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kubeš - Majitel

Další firmy v oboru

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.