• Detail firmy

Zdeněk Kroupa

Základní popis

Údržba budov. Čištění střešních krytin od mechů,lišejníků a jiných nečistot.Nátěry všech druhů střešních krytin. Zednické práce.Natěračské práce.Malířské práce.

Adresa

Průběžná 166
251 67 Pyšely

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74447670
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čistako - Údržba budov

Čištění střešních krytin od porostů a nečistot.Nátěry všech druhů střešních krytin. Zednické práce. Lakýrnické práce. Malířské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: cistako@seznam.cz
WWW: www.cistako.webnode.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kroupa - Majitel

Mobil: +420 732 908 997
E-mail: cistako@seznam.cz
Další firmy v oboru

WIGAST 2000, s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce a výstavby rodinných domů, komerčních i průmyslových objektů. Provádíme zateplování fasád - program Zelená úsporám. Součástí služeb společnosti je i půjčovna lešení a mobilního oplocení.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.