• Detail firmy

Zdeněk Křížek

Základní popis

Zajišťujeme komplexní zpracování účetnictví, včetně mzdového, pracovněprávní a personální poradenství. Pořádáme semináře a certifikované kurzy pro mzdové účetní a personalisty. Vyhotovujeme vnitropodnikové směrnice dle požadavků organizací.

Adresa

Ve Lhotce 1018/23a
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71673105

Výrobky, činnosti

Učetnictví

Zajišťujeme komplexní zpracování účetnictví, včetně mzdového, pracovněprávní a personální poradenství.

Kontaktní údaje

Fax: +420 244 472 426
E-mail: zd.krizek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Křížek - Jednatel

Mobil: +420 603 977 239
Další firmy v oboru

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.