• Detail firmy

Zdeněk Kout

Základní popis

Zabýváme se dodáváním a potiskem reklamních předmětů, kompletací, tříděním a opravami výrobků.

Adresa

Řeznická 166/2
460 01 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15169871

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 283 488
E-mail: kout.zdenek@email.cz
WWW: www.koutdzp.webnode.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Kout - Majitel

Mobil: +420 603 283 488
Další firmy v oboru

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.